Kryesore

Ja imazhet që po bëjnë xhiron e rrjetit pak pas finales së Botërorit…


               Publikuar në : 20:34 - 15/07/18 |
mapo.al

Franca arriti të fitojë Kupën e Botës këtë vit për të dytën herë në historinë e saj, pasi mposhtën 4-2 Kroacinë.


Menjëherë pas vërshëllimës finale të arbitrit, festa nisi e çmendur në fushë e jashtë saj, e cila papritur u shoqërua edhe nga një shi i lehtë në “Luzhniki Stadium”.

Por duket se i vetmi që ishte përgatitur mirë për surprizat e motit ishte Presidenti rus Vladimir Putin, i cili u pa të ruhej me çadër nga badigardët e tij.

Ndersa dy lideret e tjere, Presidenti i Frances dhe ajo e Kroacise, kane festuar ne shi, duke mos e vrare mendjen. Keto imazhe jane duke bere xhiron e botes dhe perdoruesit e rrjetit social Twitter e kane komentuar gjeresisht kete gjest.

<
>
4E491E2B00000578-5955603-image-a-119_1531676656029 4E491E7800000578-5955603-image-a-111_1531676590046 4E498FF800000578-5955603-image-a-149_1531678830611 4E4907A100000578-5955603-image-a-105_1531676302965 4E49228300000578-5955603-image-a-136_1531678162493 4E49255600000578-5955603-image-a-158_1531679008105 4E49389800000578-5955603-image-a-128_1531677993151 NINTCHDBPICT000420684956 NINTCHDBPICT000420685963-e1531676382138 WC_In_Article_Banner-2 4E48FDA100000578-5955603-image-a-100_1531676031632 4E490E9900000578-5955603-image-a-102_1531676220186


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas