Kryesore

Seksbomba shqiptare del komplet lakuriq, fotot e saj bëjnë ‘masakër’ në rrjet…
               Publikuar në : 18:12 - 12/09/18 |
mapo.al

Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar, Iva Aliko, është shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku i lë shumë pak vend imagjinatës.


Vetëm pak më parë, Iva ka publikuar një foto komplet nudo në profilin e saj në Instagram, ku tregon linjat e saj lakuriq.

Në këtë foto Iva e ka prerë fytyrën e saj dhe ka lënë pamjen e trupit të saj seksi për të gjithë fansat që e ndjekin.

Ndërkaq, kjo nuk është fotoja e parë lakuriq e një modeleje seksi që ka dalë sot.

Kendall Jenner bëri bujë pak më parë, pasi iu vodhën dhe iu publikuan fotot lakuriq në plazh, të cilat mund t’i shikoni.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas