Kronika

Iu shmang patrullës së policisë, i riu pa patentë e pëson keq
               Publikuar në : 17:17 - 07/06/18 |
mapo.al

Nje adoleshent e ka pesuar keq nga policia pasi kishte marre makinen dhe pa leje drejtimi po bente xhiro ne Durres, e nuk i eshte bindur patrulles qe i ka bere shenje te ndalonte.


Burimet nga seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS, thone se më datë 06.06.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi M.A., vjeç 18, banues në Tiranë, pasi në lagjen Nr. 1, Durrës, duke drejtuar pa leje drejtimi, mjetin tip “BMW” X5, nuk i ka ndaluar patrullës së policisë. Nenet 291 dhe 242 të Kodit Penal.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas