Sport

Italia dhe Arabia Saudite, destinacionet e mundshme për Mavrajn


               Publikuar në : 18:09 - 05/07/18 |
mapo.al

Mërgim Mavraj e mbylli sezonin e kaluar me një marrëdhënie thuajse totalisht të prishur me klubin e Hamburgut dhe largimi tashmë nga ky ekip duket i sigurt.


Mediat gjermane ka shkruar së fundmi se për futbollistin e Kombëtares Shqiptare ka shfaqur interes skuadra e Palermos në Itali, e cila nuk mundi të ngjitej këtë sezon në Serie A.

Por nuk është vetëm Palermo, por interesimi për Mavrajn vjen edhe nga disa skuadra nga Arabia Saudite, gjithashtu edhe nga Trabzonspor në Turqi.

Megjithatë, për të mësuar të ardhmen e Mavrajt na duhet të presim ende.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas