ShowBiz

Ishte zhdukur prej dy muajsh nga rrjetet sociale, Adrola Dushi rikthehet dhe tregon arsyen e vërtetë
               Publikuar në : 12:20 - 04/08/18 |
mapo.al

Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të pëlqyera nga publiku e ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, si për anën profesionale, ashtu edhe atë private ku së fundmi në vëmendje ka qenë ndarja e saj nga bashkëshorti. Ndonëse i është përkushtuar me kohë të plotë vogëlushit të saj, Adrola gjente pak kohë edhe për Instagramin e saj me mijëra ndjekës, por prej 2 muajsh ajo u zhduk duke i lënë të gjithë të habitur.


Adrola është rikthyer sot duke njoftuar se gjatë kësaj kohe Instagramin ja kishin hakuar, por fatmirësisht sot ka mundur ta marrë sërish. Me anë të një statusi Adrola shpreh lumturinë që është rikthyer në Instagramin e saj të cilin e quan “shtëpi virtuale”.

Image


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas