Kronika

Ishte në një drekë familjare ku kishte pirë, breshëri plumbash mbi 8 viktimat
               Publikuar në : 21:37 - 10/08/18 |
mapo.al

Të tjera detaje janë zbardhur mbi autorin e ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Selenicë, ku 24 vjeçari Ritvan Zykaj, la të vrarë 8 persona, mes tyre edhe dy fëmijë.


Mësohet se para ngjarjes ai kishte qenë në një drekë familjare dhe kishte pirë, ndërsa pasi ishte kthyer në fshat kishte shkuar në shtëpinë e vëllait të gjyshit të tij, Demir Zykaj, dhe ka qëlluar mbi të, gruan e tij, dy djemtë e tij, gratë e këtyre të dyve dhe dy fëmijët e njërit prej djemve.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas