ShowBiz

Ishte e papritur, sëshpejti edhe Zanfina ka dëshirë të bëhet nënë….


               Publikuar në : 16:15 - 12/07/18 |
mapo.al

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.


Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

E mbrëmë Zanfina u është përgjigjur një mori pyetjesh, ku njëra prej tyre ishte edhe kur do të bëhej nënë.

“Kur të është kismet”- është përgjigjur Zanfina.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas