Kronika

Ishte duke luajtur, bie nga dritarja e katit të 3-të i mituri në Durrës


               Publikuar në : 17:55 - 30/07/18 |
mapo.al

Një fëmija 4 vjeç ka rënë nga dritarja e katit të tretë të Durrës teksa ishte duke luajtuar në divanin e shtëpisë së  tij. Mësohet se pas një kërcimi mbi divan i mituri ka fluturuar nga dritarja e banesës që  kishte qenë e hapur.


Burime nga policia bëjnë me dije se 4 vjeçari është dërguar menjëherë në spitalin e Durrësit dhe ndodhet në gjendje të rëndë.
Në njoftimin e policisë thuhet se më datë 29. 07. 2018, në lagjen nr. 12, shtetasi i mitur M. P. vjeç 4, duke luajtur në divanin e banesës së tij, në katin e tretë të pallatit, aksidentalisht ka rënë nga dritarja, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Durrës për ngjarje aksidentale.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas