Kronika

Ishin nisur drejt Greqisë, merr flakë automjeti në ecje
               Publikuar në : 11:13 - 13/08/18 |
mapo.al

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin Krahës-Mallakastër.


Automjeti ka qenë në ecje në drejtim të Tepelenës kur papritur ka marrë flakë.

Fatmiresisht nuk ka të lënduar. Në automjet udhetonte një familje emigrantësh drejt Greqisë.

Aksi nacional qëndron i bllokuar në vendin e ngjarjes ku ka marrë flakë makina pranë fshatit Krahës në afërsi të kufirit administrativ mes Tepelenës dhe Mallakastrës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas