Politika

Ish-zëdhënësja e PD-së jep lajmin e ëmbël, bëhet nënë për herë të dytë               Publikuar në : 15:09 - 13/08/18 |
mapo.al

Erla Mëhilli është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë sërish një djalë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike me anë të një postimi në Instastory.


Erla ka postuar një foto të djalit të saj të madh, së bashku me vogëlushin e saj që erdhi në jetë vetëm një ditë më parë, më 12 gusht. Ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj lidhur me emrin e vogëlushit.

Me siguri jo vetëm ajo por e gjithë familja është lumturuar me ardhjen në jetë vogëlushit të saj. Kujtojmë që ish-zëdhënësja e PD-së u bë nënë për hetë të parë në vitin 2014 dhe solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin, Akid.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas