ShowBiz

Ish-velina e ‘Fiks Fare’ zbulon gjininë e fëmijës: Dëshira ime ishte…


               Publikuar në : 19:23 - 31/03/18 |
mapo.al

Biondja, sy jeshil prej disa muajsh ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë, kësaj radhe jo për ndonjë set fotografik apo një sfilatë, por për lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhet nënë.


Amina Shena prej 6 muajsh po shijon pritjen e ëmbël. Në një intervistë për revistën ’Bordo’ ish-velina e “fiks Fare” ka treguar për emocionet e papërshkrueshme që po përjeton dhe është shprehur se është e lumtur pa masë.

Gjithashtu në këtë intervistë modelja ka zbuluar gjininë e fëmijës dhe është pikërisht një djalë. “Dëshira ime ishte të ishte djalë dhe fatmirësisht mu realizua”,- ka treguar Amina.

<
>
064e3ae0eabe7775d6a50dcc4dfa8b30 18592ea164269b76a12d33344211570b 1437572eb6cb1245536712f77b8b31b8--beauty-makeup-photography-albania amina-shena-wallpapers-model-biography-videos-photos-allmodels-weebly-com-79 auto_Screenshot_19-101522515439


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas