Sport

Ish-princi i Milanit tani një yll Hip Hop-i

Mesfushori i Sassuolos Kevin Prince Boateng sapo ka shfaqur një talent tjetër të mahnitshëm jashtë fushës së blertë. Ai është promovuar në skenën e muzikës botërore në stilin me një këngë emocionuese muzikore të stilit rap, të titulluar ‘Mbreti’.

Por pavarësisht kësaj ish-mesfushori i Milanit erdhi dhe me të tjera risi. Ai ndryshoi emrin e tij të skenës në “Prin $$ Boateng”.Në video, 31-vjeçari që u transferua nga Eintracht Frankfurt te Sassuolo në verë, tregoi stilin e jetesës luksoze si një mbret.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas