Sport

Ish-princi i Milanit tani një yll Hip Hop-i


               Publikuar në : 19:15 - 21/08/18 |
mapo.al

Mesfushori i Sassuolos Kevin Prince Boateng sapo ka shfaqur një talent tjetër të mahnitshëm jashtë fushës së blertë. Ai është promovuar në skenën e muzikës botërore në stilin me një këngë emocionuese muzikore të stilit rap, të titulluar ‘Mbreti’.


Por pavarësisht kësaj ish-mesfushori i Milanit erdhi dhe me të tjera risi. Ai ndryshoi emrin e tij të skenës në “Prin $$ Boateng”.

Në video, 31-vjeçari që u transferua nga Eintracht Frankfurt te Sassuolo në verë, tregoi stilin e jetesës luksoze si një mbret.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas