Ish-moderatorja përfundon në spital, ajo …

ShowBiz               Publikuar në : 09:48 - 02/06/18 |
enton palushi

Moderatorja e njohur Erleta Hoti, ndonëse aktualisht nuk është pjesë e ekranit televiziv, shpesh komentohet në media.


Bënë përshtypje kryesisht jeta e saj private, që shpesh është bërë pjesë e medies rozë.

Erleta nuk lodhet shumë për krejt ato që thuhen poshtë e lartë, ajo ka vendosur ta jetojë jetën e saj pranë të ëmës dhe të bijës.

E, megjithatë, këto ditë duket që s’ka qenë bash mirë me shëndet, andaj ka përfunduar në spital.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas