ShowBizz

Ish-moderatorja përfundon në spital, ajo …
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:48 - 02/06/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur Erleta Hoti, ndonëse aktualisht nuk është pjesë e ekranit televiziv, shpesh komentohet në media.


Bënë përshtypje kryesisht jeta e saj private, që shpesh është bërë pjesë e medies rozë.


Erleta nuk lodhet shumë për krejt ato që thuhen poshtë e lartë, ajo ka vendosur ta jetojë jetën e saj pranë të ëmës dhe të bijës.E, megjithatë, këto ditë duket që s’ka qenë bash mirë me shëndet, andaj ka përfunduar në spital.


 


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas