Kryesore

Ish-ministrja Gjosha marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin


               Publikuar në : 08:57 - 02/09/18 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, i janë bashkuar gëzimit të familjes Gjosha.


Kreu i shtetit dhe kryetarja e LSI-së ishin të pranishëm në ceremoninë e dasmës së motrës së deputetes dhe ish-ministres së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, në kalanë e Lëkursit.

WhatsApp Image 2018-09-01 at 22.48.04 (1)

Kreu i shtetit shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni. Ndërkohe, motra e nuses, Klajda, duket e veshur me një fustan të kuq.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas