Sport

Ish-e dashura e Panuçit “çmend” rrjetin, fotot e saj ndër më të shikuarat


               Publikuar në : 21:17 - 12/09/18 |
mapo.al

Rosaria Kanavo, ish e dashura e trajnerit të Shqipërisë, Kristian Panuçi, ka tërhequr vëmendjen e shumë fansave me fotot e saj që janë postuar në rrjetet sociale.


Bukuroshja italiane ka qenë në lëvizje përgjatë gjithë verës dhe nuk ka ngurruar të ndajë fotot e saj me bikini me fansat e saj.

Me forma seksi dhe me pozat provokuese, Kanavo ka qenë shpeshherë në fokusin e medieve rozë italiane.

<
>
rozaria6 Rozaria5 Rozaria4 Rozaria Rozaria3 Rozaria2 Rozaria1


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas