ShowBiz

Ish-e dashura e deputetit rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook, shkak fotot nudo


               Publikuar në : 16:53 - 12/05/18 |
mapo.al

Kishte deklaruar se është një lidhje me një deputet kosovar por që asnjëherë nuk u zbulua se kush ishte apo a ishte e vërtet kjo.


Gjithsesi, modelja Iva Aliko pas vëmendjes që mori me këtë deklaratë, po vazhdon të tërheq vëmendje tash me fotografitë e saj, që thuajse janë krejtësisht nudo, transmeton Magazina.al

Ajo këto ditë ka zhvilluar një set fotografik, ku shihet duke zbuluar dhe pjesët më intime të trupit.

Iva fotografitë i ka hedhur në facebook, pa menduar fare se ky rrjet social mund ta bllokoj llogarinë e saj, pasi ndalon fotografi të tilla.

Gjithsesi derisa llogaria e saj të jetë e hapur, shikoni fotografitë e saj:

<
>
32116946-1677841592331479-487695361821900800-n_1526131353-7075325 32239597-1678978735551098-6720896628737179648-n_1526131351-803581 32243706-1679724262143212-1653139062623567872-n_1526131349-5724345


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas