Kryesore, Politika

Si u arrestua në lokalin e tij ish-deputeti i PS-së?

Pas arrestimit të Arben Çukos për korrupsion në Burgje, në prangat e policisë ka rënë edhe ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka.


Ndoka është arrestuar në lokalin e tij në qendër të Lezhës. Lokali ka qënë i mbyllur për shkak të disa rikonstruksioneve që po kryheshin. Lokali ndodhej në qendër të qytetit, pranë obeliskut, raporton Report Tv.

Për arrestimin e tij në qytetin e Lezhës kanë mbërritur dy furgona të forcave RENEA. Së bashku me ish-deputetin, është prangosur pasditen e sotme Xhevahir Ndoka, vëllai i ish-deputetit dhe disa persona të tjerë

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas