ShowBiz

Ish-banorja e Big Brother filmohet kur një person i kap gjoksin në publik

Ish-banorja e Big Brother Albania 9 ka habitur të gjithë me postimin e fundit të publikuar në Instagram.

Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin, e cila brenda shtëpisë së Big Brother ishte e lidhur me Olsin, por që me të përfunduar loja, shumë shpejt gjithçka mes tyre mori fund.Fjorentina shihet shpesh nën shoqërinë e Gentës, ish-banores tjetër të Big Brother, dhe Xhani Demikës, menaxheri i shumë yjeve të estradës.

Në një video të publikuar në Instagram të Xhanit, shihet teksa pozojnë bashkë me Fjorin, por në një moment Xhani i kap asaj gjoksin pa pikë problemi dhe gjithë këtë ata e marrin si me shaka.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas