ShowBiz

Ish-banori i ‘BB Albania’ poston foton në rrjet me 5 femra lakuriq, s’do ta besoni çfarë fshihet pas saj…
               Publikuar në : 18:03 - 21/09/18 |
mapo.al

Me siguri e mbani mend Damiano Agalliun, ish-banorin më të komentuar të Big Brother 9.


Ai vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe së fundmi i ka habitur të gjithë me një foto të postuar në Instagram.

Ish-banori shfaqet duke bërë “selfie” në një dhomë me 5 vajza lakuriq, të cilat i kanë mbuluar asetet me anë të armëve që mbajnë në duar.

Ai shkruan bashkëngjitur fotos: “Lufta e 3 botrore sapo nisi”.

Por, çfarë fshihet vërtetë pas kësaj fotoje?

Damiano ka vjedhur fotografinë e një prej miliarderëve më të famshëm në planet për aventurat e seksi dhe festat e çmendura.

Ai ka hequr kokën e Dan Bilzeran dhe ka vendosur kokën e tij.

Mund ta konfirmoni më poshtë:

<
>
auto_Damiano_ne_Big_Brother1492895711 damiano (1) damiano damiano1 (1) damiano1 damiano-1 damiano-2 damiano-3 damiano-680x365_c damiano-olsi screenshot-5_1506187279-2139639

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas