ShowBiz

Ish-banori i ‘BB 2’ trondit me deklaratën për vdekjen e Adelës…


               Publikuar në : 18:47 - 04/11/17 |
mapo.al

Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte.


Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i “lajmi.net” ka realizuar disa intervista për jetën dhe veprën e Adelës.

Për Adelën kanë folur edhe disa prej ish-banorëve të edicionit të dytë të ‘Big Brother’, të cilët treguan se, çfarë vajze ishte Adela, cilat ishin raportet e tyre me të dhe çfarë mendojnë për vdekjen e hershme të saj.

Njëri ndër ta, Arjon Muça, në intervistën e tij ka thënë se, Adela kishte edhe shumë armiq në Tiranë.

Për të mësuar më shumë rreth asaj se çfarë tha Arjoni për Adelën, mund të kuptoni në videon e mëposhtme nga minuta 7:27.CLOSE
CLOSE
Pas