Kryesore

Ironizon zëdhënësja e PD: Kjo foto e sjellë Shqipërinë më afër BE


               Publikuar në : 20:04 - 17/07/18 |
mapo.al

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka publikuar sot një foto në faqen e saj në Facebook, ku shfaqet deputeti i PS-së në Lezhë, Pjerin Ndreu dhe ish-deputeti i PS-së, Arben Ndoka.


Sipas Zhupës, Rama ka nisur të thërrasë në ndihmë ‘ekspertët e zgjedhjeve’, pasi nuk i fiton dot ndryshe.

“Po përgatiten për zgjedhjet e aradhes me ‘ekspertin zgjedhor’ Arben Ndoka!!! Rama nuk heq dorë jo. E di që pa njerëz me ‘vlera’ të veçanta ka zero shanse të fitojë zgjedhje. Prandaj ka nisur ti thërrasë ku janë e ku s’janë edhe pse dekriminalizimi ia nxori jashtë sistemit.

P.S: Besoj se kjo foto në diskutimin me Hahn e sjell Shqipërinë më afër Europës’, shkruan Ina Zhupa në Facebook.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas