Politika

Ironia e Nard Ndokës: Përmbytet Biblioteka Kombëtare, shkarkohet Shemsi Prençi

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka ironizuar vendimin për shkarkimin e kreut të Emergjencave Civile, Shemsi Prençi.

Përmes një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se, e gjetën fajtorin për përmbytjen e Bibliotekës Kombëtare, dhe ai është Shemsi Prençi.Ja postimi i Ndokës në facebook:

“Përmbytet Bibloteka Kombëtare; shkarkohet Drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi!????”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas