Politika

Ironia e Nard Ndokës: Përmbytet Biblioteka Kombëtare, shkarkohet Shemsi Prençi
               Publikuar në : 20:09 - 26/06/18 |
mapo.al

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka ironizuar vendimin për shkarkimin e kreut të Emergjencave Civile, Shemsi Prençi.


Përmes një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se, e gjetën fajtorin për përmbytjen e Bibliotekës Kombëtare, dhe ai është Shemsi Prençi.

Ja postimi i Ndokës në facebook:

“Përmbytet Bibloteka Kombëtare; shkarkohet Drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi!????”


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas