ShowBiz

Ironia e gazetares, pasi u kap mat nga …


               Publikuar në : 14:30 - 02/09/18 |
mapo.al

Ndoshta ju me siguri menduat për më të keqen e mundshme, por ja që jo gjithmonë situatat janë ashtu siç duken në plan të parë.


Edhe pse tashmë është mami e një bukurosheje, gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta mbetet një nga femrat me linja më seksi.

Teksa ka qenë duke u relaksuar në plazh, Aulona kurrsesi nuk mund të qëndrojë pa u ushtruar për trupin e saj dhe këtë herë ka postuar në Instagram, video nga momentet ku bën disa ushtrime të lira fizike.

Deri këtu çdo gjë duket e pranueshme ndërsa mbishkrim që ka lënë në video është goxha funny.

‘Obobo erdhi burri më kapi duke bërë gjëra turpi në plazh”, shkruan Aulona teksa tregon momentet e saj të stërvitjes.

Image


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas