Sport

Interi, vjen Marko Marin nëse dështon Tevez


               Publikuar në : 16:26 - 12/01/12 |
mapo.al

Tevez është objektivi parësor por edhe një tratativë shumë e vështirë: ja pse në shtëpinë e Interit po studiojnë edhe alternativa të tjera. Një prej tyre është edhe sulmuesi gjerman i Verder Bremen, Marko Marin. Sipas asaj që raporton “Gazzetta dello Sport”, fantazisti gjerman pëlqehet shumë nga zikaltrit dhe janë gati ta sjellin në Itali. Me shumë mundësi diçka e tillë pritet të ndodhë në ditët në vijim duke parë se Zarate nuk po bind. Duke parë se Karlos Tevez kërkon vetëm Milanin, Interi duket se e ka gjetur menjëherë zëvëndësuesin dhe është 22-vjeçari gjerman.


 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas