ShowBiz

Inis Gjoni ka gjithçka do në këtë foto!

Regjisorja e njohur Inis Gjoni ka nisur pushimet.

Ditën e sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqen vajza e saj Coco dhe nipi Parid ndërkohë që janë duke u larë në det. “Dashuria ime, gjithçkaja ime, ditë të lumtura pushimesh,”-përfundon Inisi në foton e publikuar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas