ShowBiz

Inis Gjoni ka gjithçka do në këtë foto!


               Publikuar në : 15:49 - 02/07/18 |
mapo.al

Regjisorja e njohur Inis Gjoni ka nisur pushimet.


Ditën e sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqen vajza e saj Coco dhe nipi Parid ndërkohë që janë duke u larë në det. “Dashuria ime, gjithçkaja ime, ditë të lumtura pushimesh,”-përfundon Inisi në foton e publikuar.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas