ShowBiz

Incidenti i Bebe Rexhës në skenë: Ups, po më djersin vagina
               Publikuar në : 18:15 - 05/09/18 |
mapo.al

Këngëtaret e famshme përballen shpesh me situata të pazakonta gjatë koncerteve të tyre.


Bebe Rexha ka përjetuar një moment të turpshëm në skenë kur vagina dhe të pasmet e saj filluan të djersijnë.

Atmosfera, kërcimi dhe lëvizja gjatë performancës kanë bërë që këngëtarja të djersijë në gjithë trupin.

Por e përballoi shumë mirë sepse i kërkoi ndjesë publikut dhe më pas shkoi të ndërrohej për tu kthyer sërish me performanca madhështore.

 

 

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas