Kryesore

Incident pak para se të këndojë Rita Ora, shqiptarët ‘revoltë’ në Facebookun e Erion Veliajt
               Publikuar në : 21:36 - 03/06/18 |
mapo.al

Rita Ora zbarkon sonte në sheshin “Skenderbej” për një koncert të madh që do të mbajë përpara shqiptarëve.


Tëshumtë kanë qenë fansat që kanë mbushur sheshin, por akoma edhe më të shumta janë ata që nuk kanë patur mundësi të jenë në shesh dhe koncertin po e ndjekin koncertin nga në tv apo ën rrjetet sociale, shkruan Syri.net..

Por incident i ka revoltuar të gjithë ata shqiptarë, që kishin zgjedhur ta shikonin këtë koncert nëpërmjet transmetimit “live” nga Facebooku i kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Gjatë transmetimit, është ndërprerë zëri, dhe një gjë e tillë i ka revoltuar fansat, të cilët i janë “vërsulur” Veliajt, madje duke mos kursyer edhe sharjet.

<
>
auto_Screenshot_61528051747 auto_Screenshot_21528051995 auto_Screenshot_41528052119 auto_Screenshot_51528051760


Etiketa: , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas