Kryesore

Incident në Komisionin e Ekonomisë, Erjon Braçe nxjerr përjashta gazetaren: Ti me syze…

Komisioni i Ekonomisë dhe Financave është shoqëruar me një incident të pazakontë.


Kreu i komisionit, Erjon Braçe ka nxjerrë përjashta një gazetare, e cila po ndiqte nga afër zhvillimet e komisionit.

“Ti me syzë, dil pak përjashta, dil përjashta që të kuptosh se ka etikë këtu. Shkoj bëje te PD këtë që bëre këtu”, i është drejtuar Braçe gazetares, e cila është detyruar të largohet menjëherë.

Nuk dihet se për cilën gazetare bëhet fjalë, por ra në sy se kolegët e saj janë larguar po ashtu menjëherë pas saj, si duket në shenjë proteste.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas