Kryesore

Ilva Tare largohet nga Ora News, Ylli Ndroqi gjen zëvendësuesen?


               Publikuar në : 23:00 - 31/08/18 |
mapo.al

Presidenti i Ora News, është fotografuar duke darkuar me gazetaren Sonila Meço, në restorantin Karlsberg.
Ndroqi shoqërohej nga bashkëshortja. Flitet se Meço mund të fillojë si drejtore lajmesh dhe si moderatore në Ora News Tv, raporton 360 gradë.
Pas largimit të Ilva Tares, duket se Meço do të jetë një nga kandidatet e mundshme për këtë post.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas