Kryesore

Ilir Meta publikon foto nga plazhi me mikun e veçantë, ja ku po i kalon pushimet


               Publikuar në : 20:10 - 14/07/18 |
mapo.al

Këtë fundjavë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë pranë detit.


Ai ka përshëndetur ndjekësit me një foto nga bregdeti i Rrushkullit, aty ku dhe po pushon. Presidenti është shfaqur me rroba plazhi, dhe me mikun e tij, qenin Roi.

“Me Roin, sot në bregdetin e mrekullueshëm të Rrushkullit”- shkruan Meta krah fotos që ka publikuar në Instagram.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. E ka vlla prej none, apo eshte hypesi i Mona Cizmes, se baxhella edhe me qent e rrugeve ka shkuar, kur ishte mesimorja e pare tek PS ne kohen e pijedashesit Fatos.?

    Përgjigju ↓
Pas