Kryesore, Politika

Ilir Meta publikon foto nga plazhi me mikun e veçantë, ja ku po i kalon pushimet

Këtë fundjavë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë pranë detit.

Ai ka përshëndetur ndjekësit me një foto nga bregdeti i Rrushkullit, aty ku dhe po pushon. Presidenti është shfaqur me rroba plazhi, dhe me mikun e tij, qenin Roi.“Me Roin, sot në bregdetin e mrekullueshëm të Rrushkullit”- shkruan Meta krah fotos që ka publikuar në Instagram.

PasPara

1 koment

  1. E ka vlla prej none, apo eshte hypesi i Mona Cizmes, se baxhella edhe me qent e rrugeve ka shkuar, kur ishte mesimorja e pare tek PS ne kohen e pijedashesit Fatos.?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas