ShowBiz

Ilda Bejleri nuk e lë verën të mbyllet pa… ‘ndez’ Instagramin me bikini
               Publikuar në : 17:25 - 20/09/18 |
mapo.al

Dhe pse shumë nga ne i kanë mbaruar pushimet për moderatoren seksi të sportit Ilda Bejleri vazhdojnë akoma.


Ajo është një nga më të komentuart e showbizit shqiptar.

Moderatorja seksi po vazhdon akoma pushimet e saj në ishullin e bukur Grek, Mykonos.

Ditën e sotma ajo ka publikuar një foto me bikini ku ka treguar format e saja bombastike.

Nuk kanë munguar as komentet pozitive për format trupore të moderatores.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas