ShowBiz

Ilda Bejleri një femër ‘vrastare’… del vetëm me këmishë në rrugë

Ajo është një nga moderatoret më sexy.


Ilda Bejleri gjithmonë është komentuar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Kleviz Balliu.

<
>
auto_screenshot-26_1523736766-54706941523780229 auto_screenshot-27_1523737075-3606911523780229
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas