ShowBiz

Ilda Bejleri në “Elbasan Arena”, gazetarja befason me veshjen


               Publikuar në : 21:03 - 07/09/18 |
mapo.al

Të gjithë sytë e adhuruesve të futbollit, sot janë në “Elbasan Arena”, ku Shqipëria përballet me Izraelin.


Gazetarët janë të gjithë “në krye të detyrës”, ndërsa raportojnë  live nga fusha.

Ndërkohë, edhe këtë herë gazetarja sportive, Ilda Bejleri nuk ka shpëtuar pa u komentuar për pamjen dhe veshjen e saj.

Bukuroshja brune ka zgjedhur një veshje serioze dhe tepër elegante, ndërsa ka ekspozuar dekoltenë.

45454


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas