Media

Ilda Bejleri “çarmatos” meshkujt me këtë veshje provokuese


               Publikuar në : 22:55 - 18/06/18 |
mapo.al

Ilda Bejleri  jo më kot është bërë pjesë e debateve për veshjen e saj mjaft provokuese.


Kjo dëshmohet më së miri me praninë e saj këtë mbrëmje gjatë moderimit në SuperSport teksa mban veshur një fustan ekstremisht të shkurtër.

Jo vetëm i shkurtër, por dhe me një dekolte si dhe plot ngjyra marramendëse. Me siguri Ilda do i çakordojë tifozët.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas