Kryesore

Ikën Rusia, Nard Ndoka ironi me kryeparlamentarin Ruçi: Mbaje vehten shoku Gramoz!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:33 - 08/07/18 |
mapo.al

Pas humbjes së djeshme të Rusisë ndaj Kroacisë dhe kualifikimit të kësaj të fundit për të vijuar më tëj betejen për Botërorin “Rusia 2018”, deputeti Nard Ndoka ka ironizuar në rrjet kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin.


Si gjithmonë aktiv dhe thumbues në rrjetet sociale, deputeti Ndoka, këtë herë ka bërë ironi nëpërmjet një fotomontazhi me meme për kryeparlamentarin Ruçi.


“Mbaje vehten shoku Gramoz!”,– shkruan Ndoka në postimin e tij në rrjetin social Facebook, duke e shoqëruar këtë dhe me nje foto-montazh…


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas