Kronika

“Ik ore by**q*r”! Policia shqiptare trajton si lecka qytetarët në Babrru
               Publikuar në : 21:09 - 21/09/18 |
mapo.al

Një sjellje aspak e hijshme është regjistruar këtë të premte gjatë mesditës në zonën e Babrrusë nga ana e një oficeri policie, i cili ofendon dhe godet qytetarët.


Video është postuar nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan se kjo është sjellja që përdor narkkpolicia e drejtuar nga Rama.

Për më tepër lexoni mesazhin e Berishës si dhe postimin e qytetarit që ka bërë videon:

Sjellje banditeske e narkopolicit Zalla ne Babru!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Kur nje shef policie arben zalla i gjuan me shqelma minorenteve te shkolles pasi i kapin

Siku e shihni dhe vet ku ofendon kete burrin duke i then orediner pijanec etjj dhe kapet si lecke largohet cfare shteti eshte


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas