Kronika

‘Ik k**vë! Hiqmu, mjaft…’, femrat rrihen ‘si meshkuj’ me njëra-tjetrën në plazhin e Durrësit
               Publikuar në : 22:33 - 21/07/18 |
mapo.al

Mjaft e nxehtë ka qenë dita e sotme, por si të mos mjaftonte kjo, temperaturat në plazhin e Durrësit i kanë ngritur edhe disa gra e vajza, të cilat kanë nisur të zihen mes tyre.


Situata duket mjaft e qetë, kur mes dy grupeve të ndryshme të femrave nis konflikti.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, vajzat e reja ishin duke luajtur me top, i cili ka rënë disa herë tek çadra e pushueseve më të mëdha në moshë.

Ato i kanë toleruar disa herë, ndërsa më pas kanë menduar se gjithçka ishte bërë enkas, për t’i bezdisur.

Gjithçka degradon mes tyre dhe femrat fillojnë të zihen me rroba banje, në mes të pushuesve të tjerë, duke mos pyetur se kush po i shikonte./JOQ.al/

Sherri ne Durres, femrat kapen prej flokesh ne plazh on Vidnews.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas