Iggy Azalea i publikon Bebe Rexhës videon duke bërë ‘twerk’, ja çfarë i thotë asaj

ShowBiz               Publikuar në : 16:02 - 31/07/18 |
enton palushi

Bebe Rexha është njëra ndër artistet shqiptare, që po shënon suksese të njëpasnjëshme në botë.


Këngëtarja njihet për videot që realizon në rrjete sociale, në të cilat bën ‘twerk’ të ‘çmendur’.

Dhe së fundi ajo ka bërë një video të tillë me këngën e të famshmes, Iggy Azalea, në të cilën bën lëvizje provokuese.

Këtë video, e ka publikuar vetë autorja e këngës, e cila e komplimentoi Beben për kërcimin.

“Të dua @beberexha”, ka shkruar ajo ndër të tjera në mbishkrimin e videos.

Image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas