ShowBiz

Iggy Azalea e nxjer zogun sheshit, tërbon ndjekësit në Instagram…






               Publikuar në : 08:51 - 04/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea njihet për natyrën e saj të guximshme dhe nuk është e frikësuar që të bëjë video me lëvizje provokuese.


Ajo ka zgjedhur një mënyrë ndryshe nga herë e tjera për të promovuar albumin e saj të ri “Survive the Summer”.

28-vjeçarja publikoi disa fotografi nudo të vetes duke përdorur një çantë të markës Prada për të mbuluar zonat intime.

Ajo e shoqëroi çantën neon me një palë taka me po të njëjtën ngjyrë. Ndërkohë nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe vijon të jetë besnike e bjondes.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas