KMR

I’a fut vetes! Ish-deputeti bën gafën e jetës, i nis fotot me dashnoren pa dashje të dashurës…

Një ish-deputet britanik mund të ketë kaluar sikletin më të madh të jetës së tij, pasi i ka dërguar aksidentalisht të dashurës së tij, foto me një femër tjetër.


Lembit Opik dhe 45-vjeçarja Alex Best i kanë mohuar akuzat duke thënë se ishin thjesht “miq të mirë”, por e dashura e tij Sabina Vankova, ka publikuar fotot që ai ia kishte dërguar aksidentalisht, ku ai shfaqej në momente intime me Alex ndërsa ajo kishte veshur rroba banjoje.

Sabina u shpreh:

“Nuk mund ta besoja atë kur pashë fotografitë. Ai gjithmonë ka pohuar se janë vetëm miq, por unë kam pasur dyshimet e mia.

Kjo foto tregon se marrëdhënia e tyre nuk është vetëm miqësi. Mua m’u thye zemra. Nuk e dashuroj më dhe nuk dua të jem me të”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas