Kronika

I zhdukur prej 2 ditësh, gjendet në Vjosë trupi i pajetë i 57-vjeçarit nga Përmeti
               Publikuar në : 16:53 - 11/08/18 |
mapo.al

Pas dy ditësh kërkime, është gjetur trupi i pajetë i një 57-vjeçari nga Përmeti, i cili u hodh nga një urë, duke përfunduar në lumin Vjosë. Burime zyrtare nga policia e Gjirokastrës bënë me dije se shtetasi me inicialet N.S., ishte hedhur nga ura e fshatit Rapckë më 9 gusht.


Pas kërkimeve të bëra përgjatë lumit Vjosë nga ana e punonjësve të Komisariatit të Policisë Përmet dhe polumbarëve të Reneas, mesditën e sotme është bëre e mundur gjetja dhe nxjerrja nga uji i trupit të 57-vjeçarit, ndërsa nuk janë konstatuar shenja dhune.

Burimet zyrtare thanë se viktima dyshohet se vuante nga depresioni, ndërsa është vethedhur nga ura. Ndërkohë, grupi Hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./BW/


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas