Humor

I vjedh portofolin një qytetari, hajduti ia kthen sapo sheh kamerën e sigurisë


               Publikuar në : 18:16 - 23/08/18 |
mapo.al

Në një video të shpërndarë nga policia e Bombeit në Indi shihet një djalë, i cili surprizohet nga kamerat e sigurisë, ndërsa po i vjedh portofolin një njeriu që ndodhet para tij.


Mirëpo sapo djaloshi e kupton që është kapur nga kamerat e sigurisë, ai buzëqesh sikletshëm dhe i kthen portofolin të zotit, por duke u shtirur se e gjeti përtokë.

“Videoja të bën për të qeshur- thuhet në faqen e facebook-ut të forcave të sigurisë, por që hajduti do të vuajë pasojë për xhestin e tij”

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas