Teknologji

I veshur me ar e gurë të çmuar, njihuni me jahtin më të shtrenjtë në botë


               Publikuar në : 16:53 - 25/06/18 |
mapo.al

“History Supreme” është jahti më shtrenjtë në botë. Ai është rreth 30 metra i gjatë, është i veshur me 100 kilogramë flori, platin dhe gurë të çmuar.


Ky jaht kushton plot 3,4 milardë euro shkruan “Tg.com”.

Dhoma e gjumit kryesore brenda saj si dekor ka edhe disa eshtra dinosaurësh, të marra nga “Tirannosaurus Rex”, që u gjet në Arizonë.

C_2_fotogallery_3088935_2_imageC_2_fotogallery_3088935_1_image

C_2_fotogallery_3088935_3_image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas