Kryesore

I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvishet sërish si një 20-vjeçare
               Publikuar në : 22:37 - 08/08/18 |
mapo.al

Gjyste Vulaj prej shumë vitesh i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës.


Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po siguron kohë edhe për relaks, shkruan lajmi.net.

Në një video që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, Gjystja shfaqet para pasqyrës me bikini me ngjyrë të zezë.

Edhe pas këtyre viteve, ajo vazhdon t’u bëjë ‘konkurrencë’ 20-vjeçareve me linjat perfekte trupore.

Kënga e fundit e Gjyste Vulës është publikuar gjatë muajit mars dhe titullohet “Sonte bëjmë nam”.

<
>
358015 358016 358017 358018


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas