KMR

I shoqi, bosi më i madh i drogës… ajo ‘tërbon’ gazetarët me format e saj


               Publikuar në : 16:48 - 14/11/18 |
mapo.al

Gruaja e El Çapos, u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen jo pak koka drejt saj.


Me një pamje pothuajse si Kim Kardashian, ajo nuk ka ngurruar të japë deklarata për shtyp në mbrojtje të të shoqit.

Emma Coronel Aispuro Guzmán ishte vetëm 17 vjeçe ku u njoh me El Çapon, në vitin 2006. Mamaja e saj ishte amerikane, babai meksikan.

Ajo ka lindur në vitin 1989, në San Francisko dhe ka pasaportë amerikane dhe meksikane, për shkak se mamanë e ka amerikane, babain meksikan.

Emma Coronel Aispuro Guzmán u bë gruaja e tretë e “El Çapos” sapo mbushi 18 vjeçe, kur ai ishte gati 50 vjeç.

Ajo ka lindur dy vajza binjake me bosin meksikan të drogës, dhe e ka vizituar vazhdimisht gjatë kohës që ka qenë në burg.

Ajo nuk hyri në botën e drogës, por lindi në të. Ky është xhaxhai, Ignacio Coronel Villareal, i treti person më i fuqishëm në kartelin e Sinaloas.

<
>
NY007. NUEVA YORK (ESTADOS UNIDOS), 20/09/2018.- La esposa del narcotraficante Joaquín Guzmán Loera "El Chapo", Emma Coronel, camina a su salida de una audiencia hoy, jueves 20 de septiembre de 2018, en la corte federal de Brooklyn, Nueva York (EE.UU.). El juez neoyorquino Brian Cogan, que preside el caso por narcotráfico contra Joaquín Guzmán Loera "El Chapo" en EE.UU., rechazo hoy posponer el juicio, que arrancará así el próximo 5 de noviembre con la selección del jurado, y aceptó que el abogado Jeffrey Lichtman se una a la defensa del narcotraficante. EFE/Kena Betancur
2-27 1-27 @mcn24H Juez confirma que el juicio a "El Chapo" empezará el 5 de noviembre en EE.UU. 4-22 3-26 koka-21-800x450 WhatsApp-Image-2018-09-19-at-11.10.52-AM screen-shot-2016-05-18-at-12-20-56-pm-e1463588678173 LAURA_1 koka-21-800x450 kim-ema_2 gettyimages-1016532984-1024x1024 EST12572825c1452c5_0 Emma-y-Kim emmacoronellooksx2x1crop15301205322891844933685-4ed73ea0c6d4721c121d568fc20e5caf-1200x600 emma-coronel-chapo-600x450 Emma-Coronel-Aispuro-Joaquin-El-Chapo-Guzman-Wife emma-coronel el-chapo-wife-youtube-3 el-chapo-wife El_Chapo_Prosecution_51981-780x520 dt.common.streams.StreamServer download download (1) descarga-25 DbBF6m9U0AAF0Py Juez confirma que el juicio a "El Chapo" empezará el 5 de noviembre en EE.UU. 1082134505 1917574-N 7934c7749df84b74590568e5f6e09f5cd2d48e3e 1109_emma-coronel_620x350 7-17 6-16


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas