ShowBiz

I publikuan Videon duke u ‘vetkënaqur’ në shtrat nudo, ‘shpërthen’ velina seksi e Ermalit: Ja si është e vërteta…


               Publikuar në : 18:30 - 08/11/17 |
mapo.al

Gjatë mbrëmjes së djeshme qarkulloi një video provokuese +18 ku një vajzë super sexy shfaqej pa mbathje.


Kjo video u postua në një profil që mbante emrin e velinës së emisionit ‘Xing’.

Në këtë Fan Page kishte po të njëjtat publikimi që gjendeshin dhe në faqen zyrtare të modeles sexy.

Ajo ka bërë të gjithë të flasin, pasi doli në emision me një fustan, që i lejonte t’i dilnin në shesh zonat intime, duke lënë kështu më shumë hapësirë të mendohet se dhe në videon e publikuar të ishte ajo.

Menjëherë pas publikimit të lajmeve në media ajo ka reaguar në rrjetet sociale, duke mohuar diçka të tillë.

“Kjo nuk është faqja ime. Nuk do postoja kurrë video të tillë”,- ka shkruar ajo. Ndërkohë në profilin që ka publikuar pamjet janë zhdukur të gjitha postimet.CLOSE
CLOSE
Pas