ShowBizz

I komenton pornostarja e njohur, ja si ja kthen Enca…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:03 - 25/06/18 |
mapo.al

Që Enca ka shumë fansa e dinim, por që ka edhe këtë pornostare që të gjithë e njohim, e mësuam tani!


Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.Mirëpo së fundmi morëm vesh që ka fanse edhe një nga pornostaret më të njohura, pikurisht Kendra Lust.


Në foton e fundit të publikuar nga Enca në Bruksel, pornostarja i dërgon një puthje këngëtares shqiptare, teksa ajo ia ka kthyer komentin duke e quajtur Kendran “bukuri”.

Ndërsa të shumtë kanë qenë edhe fansat që kanë komentuar poshtë komentit të pornostares.

Të njihet vallë Enca me Kendra Lust? Këtë nuk e dimë, ama dimë që nëpërmjet rrjeteve sociale qenkan “shoqe”.

Image


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas