Politika

I kërkoi pushtet në tavolinë? Basha: Rama ka paguar edhe demokratë…


               Publikuar në : 21:10 - 18/10/18 |
mapo.al

“Edi Rama ka qëllim që të ulë besuëshmërinë e opozitës në publik. Dhe për të arritur këtë, po përdor veten e tij, mediat dhe analistë të paguar. Por edhe disa demokratë”.


Kjo është një deklaratë nga Lulzim Basha mbrëmjen e së enjtes në Opinion, teksa u pyet për marrëveshjen e 17 Majit nëse i kishte kërkuar kundërshtarit politik pushtetin në tavolinë.

“PD do të vijë në pushtet me votë. Donika Prela dhe Arta Marku do të shkojnë para drejtësisë një ditë” – tha Basha.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas