Politika

I kërkoi pushtet në tavolinë? Basha: Rama ka paguar edhe demokratë…

“Edi Rama ka qëllim që të ulë besuëshmërinë e opozitës në publik. Dhe për të arritur këtë, po përdor veten e tij, mediat dhe analistë të paguar. Por edhe disa demokratë”.


Kjo është një deklaratë nga Lulzim Basha mbrëmjen e së enjtes në Opinion, teksa u pyet për marrëveshjen e 17 Majit nëse i kishte kërkuar kundërshtarit politik pushtetin në tavolinë.

“PD do të vijë në pushtet me votë. Donika Prela dhe Arta Marku do të shkojnë para drejtësisë një ditë” – tha Basha.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas