Kronika

I hodhën acid 3-vjeçarit, arrestohen autorët në Britaninë e Madhe


               Publikuar në : 14:56 - 23/07/18 |
mapo.al

Arrestohen tre të rinjtë që hodhën acid mbi një fëmijë në Britaninë e Madhe. Tre persona, 22,25 dhe 26 vjeç u arrestuan brenda natës 210 kilometra larg vendngjarjes, në Londër, nën dyshimin se kanë sulmuar një fëmijë tre vjeçar duke i hedhur acid në fytyrë në sy të mamasë së tij, në qytetin më të sigurt të Britanisë, në Worcester shkruan Daiky Mail.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acidi ndaj fëmijës i është hedhur para një dyqani, ku familja e tij ishte duke dalë dhe 3-vjeçari ishte në krahët e nënës së tij. Fëmija fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas