Kronika

I fut duart në xhep turistit italian, arrestohet 46-vjeçari sarandiot, i vodhi…


               Publikuar në : 12:52 - 21/08/18 |
mapo.al

Policia e Sarandës ka arrestuar 2 shtetas për vepra penale të ndryshme.


Në pranga ka rënë Spartak Satrafili, 46 vjeç, banues në Sarandë.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij pasi më datë 20.08.2018, në rrugën “Honezmi” Sarandë, ky shtetas i ka vjedhur portofolin një shtetasi italian.

Materialet iu referuan Prokurorisë për hetime të mëtjeshme.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas